• Slider-Kształcimy-w-zawodach

XXVI PIELGRZYMKA LEŚNIAKÓW 

Jak co roku, zgodnie z tradycja w dniach 5 – 6 lipca 2008r. do naszej szkoły po raz 26 zjechali się absolwenci Leśniańskich Szkół by wspominać przy ognisku szkolne przygody. Niestety tym razem pogoda nie dopisała i ognisko co prawda się paliło jednak wszyscy bawili się w sali sportowej. W największym składzie przybyły roczniki które obchodziły swoje jubileusze to jest MATURA 1987 i 1978 TOR.

Niedzielę rozpoczęliśmy Mszą Św. o godzinie 930 w intencji Leśniaków celebrowaną przez ks. Antoniego Laszuka (też Leśniaka) i Ojca Przeora Dominika Partykę, a Słowo Boże wygłosił Ks. Biskup Henryk Tomasik.
Następnie zebraliśmy się w szkole na dorocznym Spotkaniu Leśniaków. Po spotkaniu natomiast można było przejść sie po szkole i „znaleźć swoją szkolną ławkę”.

Do zobaczenia za rok.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej uroczystości, która dostępna jest tutaj

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google