Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020 odbyła się 26 czerwca 2020 roku. Była to uroczystość mocno różniąca się od tych z ubiegłych lat. Nie było uroczystej akademii, oficjalnych przemówień i gratulacji. Odbyły się jedynie spotkania z wychowawcami w gronie kolegów i koleżanek z klasy. Niemniej jednak nadszedł ten długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas – dzisiaj odebrali świadectwa i oficjalnie rozpoczęli wakacje.

Z tej okazji słowa podziękowania i uznania Dyrektorom, Nauczycielom, Wychowawcom oraz Uczniom szkół rolniczych przekazał Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Pan Jan Krzysztof Ardanowski. W swoim liście podkreślił jak bardzo docenia fakt, że pomimo niezwykle trudnej sytuacji, która spotkała nas w ostatnich miesiącach, wszyscy Dyrektorzy, Nauczyciele, Uczniowie oraz ich Rodzice, którzy stanęli przed koniecznością nauczania i uczenia się online, podjęli to wyzwanie z sukcesem. Wyraził również nadzieję, że nadchodzące wakacje będą okresem satysfakcjonującego wypoczynku i przyniosą wiele ciekawych i inspirujących doznań.

Wychowawcy, korzystając z ładnej pogody, spotkali się ze swoimi wychowankami przed budynkiem głównym Szkoły, aby wręczyć nie tylko świadectwa promocyjne, ale również dyplomy potwierdzające przyznanie stypendium za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe oraz nagrody. Był to niezwykle wzruszający moment – zobaczyć po tak długim czasie znajome twarze, pogratulować zdania do następnej klasy i pożegnać się na okres wakacji z nadzieją, że we wrześniu nauczyciele będą mogli stanąć przy tablicy, a uczniowie zasiądą w szkolnych ławkach.

W tym roku szkolnym świadectwo  z wyróżnieniem otrzymali: Wiktoria Masalska – uczennica klasy III Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz  Paweł Michaluk i Mateusz Andrusiuk – uczniowie klasy III Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.

Obecnym i przyszłym uczniom naszej Szkoły życzymy wspaniałych, bezpiecznych i zdrowych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

 

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google