Uczniowie klasy IV Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki – 24 października 2022r. – uczestniczyli w praktycznych zajęciach wyjazdowych  w serwisie firmy WOKAS –  AGRO. Mlodzież realizowała zajęcia pod kierunkiem zastępcy kierownika serwisu pana Łukasza Kozaka i specjalisty działu Agro pana Tomasza Maksymiuka oraz  nauczycieli – pana Tomasza Bogusza i pana Mateusza Liniewicza.

Uczniowie pomagali przy diagnostyce ciągnika Massey Ferguson serii 8, w którym wystąpiły problemy przy zmianie biegów. Zapoznali się także z działalnością serwisu oraz ofertą handlową firmy WOKAS.

Wyposażeni w upominki od firmy i bogatsi w nowe doświadczenia wróciliśmy do szkoły. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie nas i podzielenie się cenną wiedzą i wskazówkami.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google