Dnia 21 października 2022 roku uczniowie klasy IV Technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych odbyli zajęcia praktyczne w Domu Weselnym Magnolia w Leśnej Podlaskiej. Główną działalnością zakładu jest organizacja imprez okolicznościowych tj. wesela, komunie, przyjęcia urodzinowe, zabawy sylwestrowe.

Podczas warsztatów uczniowie zapoznali się z ofertą lokalu, zwiedzili pomieszczenia produkcyjne, salę bankietową oraz pokoje hotelowe. Zapoznali się także z organizacją żywienia i obsługą  imprez okolicznościowych. Młodzież uczestniczyła w czynnościach związanych z nakryciem stołów bankietowych, przygotowaniem zastawy stołowej oraz składaniem serwetek flizelinowych.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Elwirze Szyc za bardzo miłe przyjęcie i umożliwienie młodzieży doskonalenia cennych umiejętności zawodowych.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google