2 lipca 2017r. po raz 35 powitaliśmy LEŚNIAKÓW w naszej szkole. Pielgrzymi uczestniczyli w Mszy św sprawowanej w ich intencjach w Bazylice Leśniańskiej u stóp Matki Bożej Leśniańskiej, która czuwała i wspierała szkolną brać przez lata. Razem z nimi pielgrzymował duchowy przewodnik pielgrzymek Ks. Infułat Antoni Laszuk (też Leśniak). Po Mszy św. jak co roku pielgrzymi zawitali w mury szkoły by się ze sobą spotkać, powspominać i już planować pielgrzymkę następną.

Dzień wcześniej w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Leśnej Podlaskiej  spotkali się absolwenci Liceum Pedagogicznego, którzy w 1967 roku zdawali maturę. Jubileusz 50- lecia zdania matury uczcili wspominając tamte czasy, przeglądając albumy i pamiątki szkolne, śpiewając i tańcząc.

Życzymy naładowania życiowych baterii i zdrowia, byśmy mogli spotkać się znowu za rok.

GALERIA

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google