W dniach 8 i 9 kwietnia 2022 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce odbyły się okręgowe eliminacje XLV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Młodzież szkół średnich rywalizowała w następujących blokach tematycznych: produkcja roślinna, produkcja zwierzęca, architektura krajobrazu, mechanizacja rolnictwa, technologia żywności, gastronomia, agrobiznes i weterynaria.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

– blok mechanizacja rolnictwa: Michał Jędruszuk (IVBT), Dawid Miazio (IIIBT);

– blok gastronomia: Romaniuk Roksana (III PT);

– blok weterynaria: Zuzanna Jasińska (III LT), Ewa Rudnicka (III LT).

Najlepszy wynik uzyskał Dawid Miazio, który zakwalifikował się do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google