Miło nam ogłosić, że szkolny konkurs na najciekawszą recenzję książki zakupionej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa jest już rozstrzygnięty.

1. I miejsce – Karolina Deleżuk – klasa IVBT za recenzję książki “It Ends With Us” Colleen  Hoover
  2. II miejsce – Paweł Koszołko – kl. IV PT za recenzję książki ” Nerve” autorstwa Jeanne Ryan
  3. III miejsce – Kamila Rakota -kl. IV BT, za recenzję książki ” Pamiętnik narkomanki” Barbary Rosiek

Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody książkowe.
Kolejne dwa miejsca zajmują:

4. Katarzyna Kiryluk – kl.IV PT za recenzję książki  Steephena Hawkinga “Krótka historia czasu”
5. Weronika Czarkowska –  kl. III PT za recenzję książki ” Moje serce należy do Ciebie”- Alessio  Puleo

Uczennice otrzymają dyplom za udział w konkursie i nagrody pocieszenia.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wypożyczenie książek zakupionych do biblioteki szkolnej w ramach pozyskanych z NPRCz funduszy oraz napisanie recenzji dowolnie wybranej książki.
Celem konkursu było zachęcenie do aktywności twórczej, rozwijanie umiejętności pisarskich oraz promocja czytelnictwa.
Serdecznie gratulujemy Laureatom i dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w konkursie.