6 czerwca uczniowie klasy III technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do Białej Podlaskiej. Młodzież odwiedziła Kino Merkury, gdzie obejrzała film  „Sonata” w reżyserii Bartosza Blaschke, który opowiada prawdziwą historię Grzegorza Płonki, wybitnie utalentowanego, niepełnosprawnego pianisty, zwanego “Beethovenem z Murzasichla”. Po seansie uczniowie zwiedzili stacjonarne miasteczko ruchu drogowego przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej, w którym  mogli m. in. przejść po asfaltowych jezdniach i chodnikach, które odzwierciedlają rzeczywisty ruch drogowy. Mieli również okazję wczuć się w sytuację kierowcy lub pasażera w ekstremalnej sytuacji dzięki symulatorowi dachowania. Ostatnim punktem programu wycieczki było spotkanie informacyjne w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białej Podlaskiej. Spotkanie miało na celu propagowanie krwiodawstwa wśród młodzieży.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google