Uczniowie klas I Technikum w zawodach technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik weterynarii oraz technik żywienia i usług gastronomicznych oraz III Technikum w zawodach technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technik żywienia i usług gastronomicznych pod opieką Pani Magdaleny Niedźwiedź, Doroty Szwed, Anny Mierzejewskiej, Patrycji Walczuk oraz Moniki Semczuk uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do Białej Podlaskiej.
Wyjazd rozpoczął się seansem filmowym w Nove Kino Merkury w Białej Podlaskiej, gdzie młodzież obejrzała amerykański dramat psychologiczny pt. “Joker”. Po obejrzeniu filmu uczniowie udali się do Muzeum Południowego Podlasia na spotkanie ze światem przyrody. W muzeum pan Tomasz Pastuszek – przedstawiciel Bialskiego Koła Łowieckiego, przybliżył uczniom historię myślistwa polskiego i przeprowadził wykład pt. “O bioróżnorodności dla przyszłości – czyli jak uczyć, że sarna nie jest żoną jelenia”. Po wykładzie młodzież miała okazję obejrzeć wystawę poświęconą tematyce myślistwa.

W ramach integracji oraz wzmocnienia więzi koleżeńskiej, na zakończenie wycieczki, młodzież spędziła miło czas w restauracji “Roma”.

Uczniowie zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń wrócili do szkoły.

 
 

Facebook

YouTube