Niezmiennie od wielu lat, w drugą niedzielę stycznia odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP zagrała 12 stycznia na 28 finale pod hasłem „Wiatr w żagle”. Wielu wolontariuszy z całej Polski ruszyło na ulice miast i wsi, aby zbierać pieniądze na sprzęt medyczny, głównie dla oddziałów neurochirurgicznych, chirurgii ogólnej i kardiochirurgii dziecięcej.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego po raz kolejny dołączył do akcji na rzecz WOŚP organizowanej w Leśnej Podlaskiej. W tym roku uczniowie Technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych pod opieką pani Irminy Baran oraz pani Doroty Szwed upiekli pyszne ciasteczka. Nasi uczniowie oraz nauczyciele podczas imprezy zorganizowanej na hali sportowej ZPO w Leśnej Podlaskiej przygotowali słodki kiermasz, w trakcie którego pieniądze ze sprzedaży wypieków trafiały do puszek wolontariuszy WOŚP.
Warto podkreślić, że dzięki ludziom o wielkich sercach i licznie organizowanym zbiórkom, w Leśnej Podlaskiej pobito rekord i zebrano prawie 14,5 tysiąca złotych!!!

 
 

Facebook

YouTube