Na zaproszenie Starosty Bialskiego Pana Mariusza Filipiuka, przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w V Gali Kultury Powiatu Bialskiego połączonej z Podsumowaniem Roku Niepodległości w Powiecie Bialskim. Uroczystość odbyła się 18 grudnia 2018 r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.
W trakcie uroczystości dokonano podsumowania wydarzeń, jakie towarzyszyły obchodom Roku Niepodległości w Powiecie Bialskim. Był to szereg imprez i akcji m.in. konkurs na Prezentację Multimedialną „Historia Niepodległości Polski i ślady powiatu bialskiego w dochodzeniu do wolności”, w którym wziął udział uczeń naszej szkoły – Paweł Koszołko z klasy IV Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Pod opieką nauczyciela historii Pani Danuty Kacik, uczeń przygotował i zaprezentował swoją pracę przed komisją konkursową Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej.
Zwieńczeniem uroczystości były podziękowania Starosty Bialskiego, złożone wszystkim instytucjom, placówkom, szkołom i organizacjom, które realizowały różne przedsięwzięcia
w ramach Roku Niepodległości w naszym powiecie.

 
 

Facebook

YouTube