Uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej na zaproszenie stacji telewizyjnej Cyfrowy Polsat wzięli udział w nagraniach programu telewizyjnego pt. „Twoja twarz brzmi znajomo”, które odbyły się 22 stycznia 2019r. Dla młodzieży było to z pewnością nowe i bardzo ciekawe doświadczenie, ponieważ mieli oni okazję zwiedzić studio telewizyjne oraz poznać kulisy pracy osób zaangażowanych w produkcję programu m.in. reżysera, operatorów kamer czy dźwięku oraz prowadzących program. Dzięki miłej atmosferze panującej w trakcie nagrania była to również dla wszystkich wspaniała zabawa.
Korzystając z okazji pobytu w Warszawie uczniowie pod opieką nauczycieli zwiedzili główne zabytki stolicy, w tym Stare Miasto, Grób Nieznanego Żołnierza oraz Łazienki Królewskie.
Do szkoły młodzież wróciła z nowymi doświadczeniami i niezapomnianymi wrażeniami.