Nadeszła wiosna, a z nią wiosenne porządki.

Z ogromną motywacją i energią do działania grupa uczennic klasy II w zawodzie technik weterynarii wraz z opiekunami: Panią Martą Iwanowską i Panią Honoratą Godlewską przystąpiła do prac porządkowych na terenie schroniska dla zwierząt AZYL w Białej Podlaskiej. Dzięki dobrej organizacji pracy wysprzątany został wybieg dla schroniskowych psów, wygrabione i wywiezione liście, usunięte patyki i kamienie. Teraz spacery i zabawy czworonożnych mieszkańców AZYLU będą się odbywały w przyjaznym, czystym otoczeniu.

Wiosenne porządki do kolejna inicjatywa uczniów i nauczycieli naszej szkoły na rzecz schroniska. W okresie zimowym odbyła się zbiórka karmy i artykułów pierwszej potrzeby, a kuchnia internacka przekazała zapasy warzyw.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google