• Slider-Kształcimy-w-zawodach

Uczniowie naszej szkoły 4 marca 2018 r. uczestniczyli w IV edycji  biegu „Tropem Wilczym”, który odbył się w Białej Podlaskiej. Była to impreza  łącząca upamiętnienie bohaterstwa Żołnierzy Wyklętych z aktywną formą spędzania wolnego czasu.

Biegi odbyły się na dwóch dystansach: honorowym, czyli na 1963 m i na 5000 m z elektronicznym pomiarem czasu.

W Biegu Honorowym wzięli udział: Karolina Wdowiak, Natalia Kościuczyk, Katarzyna Chwedczuk, Rafał Szydło, Daniel Błaszczuk, Jacek Łyskiewicz, Mateusz Adamiuk, Krystian Harasimiuk, Radosław Grabowski i Hubert Słupski.

Na dystansie 5000 m wystartowali: Kacper Filipiuk i nauczycielka wychowania fizycznego Renata Sikora. Pani Renata była 11 wśród kobiet, a Kacper 18 wśród mężczyzn.

Pomimo mrozu i nieprzyjemnego wiatru w imprezie uczestniczyło ogółem około 600 biegaczy.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google