W dniu 11 maja 2019 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej odbył się Finał Eliminacji Regionalnych Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Bialskiego i Miasta Biała Podlaska.
Po oficjalnym otwarciu turnieju i przeprowadzonej odprawie technicznej zawodnicy przystąpili do testu ze znajomości przepisów ruchu drogowego i historii motoryzacji, w którym uczeń naszej szkoły Miłosz Obroślak zajął I miejsce indywidualnie.
Również I miejsce indywidualnie w jeździe samochodem osobowym z talerzem STEWARTA oraz jeździe motorowerem zajął uczeń naszej szkoły Damian Lipka.
Po zakończeniu wszystkich konkurencji komisja sędziowska pod przewodnictwem Sędziego Głównego Turnieju nadkomisarza Andrzeja Zająca ogłosiła wyniki.
W wyniku rywalizacji II miejsce zajęła reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Damian Lipka – kl. IV BT
Miłosz Obroślak – kl. II BT
Krystian Harasimiuk – kl. II PT
Wszystkie uczestniczące drużyny jak i zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 
 

Facebook

YouTube