We wtorek 12 kwietnia 2022 r. uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych z powiatu bialskiego oraz z powiatów ościennych wzięli udział w panelach edukacyjnych zorganizowanych w naszej szkole.

Goście mieli okazję uczestniczyć w pokazowych lekcjach języka angielskiego, fizyki, chemii i produkcji roślinnej. Wzięli także udział w zajęciach praktycznych z zakresu weterynarii, gastronomii i mechanizacji rolnictwa oraz nauce jazdy. Tematyka przedstawionych paneli uwzględniała podstawę programową szkoły podstawowej. Uczestnicy mogli zapoznać się z funkcjonowaniem i bazą dydaktyczną naszej szkoły, poznali kierunki kształcenia, bazę do praktycznej nauki zawodu, pracownie dydaktyczne oraz park maszynowy.

Na zakończenie w stołówce internatu przygotowany został poczęstunek, a uczniowie mogli wymienić się wrażeniami i spostrzeżeniami z zajęć. Mamy nadzieję, że wizyta dostarczyła młodzieży ciekawej wiedzy i pozytywnych wrażeń. Zapraszamy ponownie, zawsze będziecie u nas mile widziani.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google