W środę 03 kwietnia 2019 r. nasza szkoła gościła uczniów z ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjów z miejscowości: Berezówka, Dokudów, Kijowiec i Leśna Podlaska.
Młodzi goście wraz z opiekunami uczestniczyli w 20 minutowych panelach edukacyjnych z: języka angielskiego, chemii, produkcji roślinnej, produkcji zwierzęcej , architektury krajobrazu a także zajęć praktycznych takich jak: eksploatacja maszyn i pojazdów rolniczych, sporządzanie potraw i napojów oraz nauki jazdy. Mogli w ten sposób poznać specyfikę nauki w naszej szkole oraz obejrzeć bogato wyposażoną bazę dydaktyczną szkoły. Tematyka zaproponowanych paneli uwzględniała podstawę programową szkoły podstawowej i gimnazjum.
Mamy nadzieję, że wizyta w naszej szkole dostarczyła młodzieży ciekawej wiedzy i pozytywnych wrażeń.

 
 

Facebook

YouTube