Osiągnięcia młodzieży Technikum
w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej
w olimpiadach, konkursach i turniejach w roku szkolnym 2018/2019

V miejsce i tytuł laureata w bloku: mechanizacja rolnictwa – Adrian Adamiuk – Eliminacje Centralne XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – 7- 8.06. 2019 Hańczowa

I miejsce Andrzej Bogusz – III BT, VII miejsce Łukasz Kozak – IV BT;  X Regionalny Konkurs Młodzieży Szkół Rolniczych „W rolnictwie można pracować bezpiecznie” 25.11.2018

Udział na szczeblu powiatu: Paweł Koszołko Konkurs na prezentację „ Drogi do wolności” z okazji 100-lecia niepodległości. Październik 2018

 I miejsce – Michał Jędruszuk; Konkurs literacki o życiu i twórczości Jana Kochanowskiego.  28.11.2018 Leśna Podlaska

tytuł laureata w bloku  mechanizacja rolnictwa –  Adrian Adamiuk – III BT, VI miejsce  w bloku gastronomia – Katarzyna Kiryluk – IV PT, XII miejsce w bloku mechanizacja  rolnictwa  – Krzysztof Kowalczyk  -III BT; XLIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych 12.04.2019 Bielsk Podlaski

VII miejsce drużyny w składzie: Adrian Adamiuk, Andrzej Bogusz, Norbert Osiejuk; Olimpiada pn. „Warto wiedzieć  o ubezpieczeniach społecznych”   w ramach projektu „Lekcje z ZUS”

II miejsce – Kamil Adamiuk Powiatowe eliminacje XLII Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. 21.03. 2019  Biała Podlaska

I miejsce:  Mateusz Andrusiuk, II miejsce – Natalia Kościuczyk, III miejsce -Wiktoria Masalska, II miejsce w  kategorii grupowej; VI Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych. 7.04.2019  Sosnówka

I miejsce – Miłosz Obroślak – znajomość przepisów ruchu drogowego i historii motoryzacji, I miejsce  – Damian Lipka– jazda samochodem osobowym z talerzem STEWARTA oraz jazda motorowerem II miejsce zespołowo: Damian Lipka, Miłosz Obroślak, Krystian Harasimiuk; Finał Eliminacji Regionalnych Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Bialskiego i Miasta Biała Podlaska 11.05.2019 Biała Podlaska

 

Osiągnięcia młodzieży Technikum
w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej w zawodach sportowych
w roku szkolnym 2018/2019

 

V miejsce w Finale Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców „Licealiada”  – 21.11.2018 r. Terespol:Buczyński Kacper – 2BT, Czajkowski Tomasz -3BT, Grabowski Radosław – 2BT, Harasimiuk Krystian – 2PT, Jakimiuk Bartłomiej – 1BT, Kowalczyk Krzysztof – 3BT, Marczuk Dawid – 3BT, Rydz Marcin – 1 BT, Rypina Kacper – 3 BT, Weśniuk Michał – 2BT

II miejsce w Finale Powiatu w Drużynowym Tenisie StołowymChłopców „Licealiada”– 25.01.2019 r. Leśna Podlaska, awans do Finału Rejonu: Piotr Struk – 4BTa, Jarosław Kukawski- 1 BT

V miejsce w Finale Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców – „Licealiada” 02.2019 r. Międzyrzec Podlaski; Krystian Harasimiuk – 2 PT,  Kamil Adamiuk – 2 BT, Adam Naumiuk – 1 BT,  Marcin Niedzielski –4 BT a, Kacper Buczyński – 2BT, Marek Wołosiuk – 1 BT, Bartłomiej Bujalski – 4 BTa, Dawid Horbowicz – 3 BT, Maciej Juszczuk – 3 BT, Krzysztof Kowalczyk – 3 BT, Dawid Marczuk – 3 BT, Kacper Rypina-3 BT, Rafał Szydło – 2 BT i Łukasz Wasilewski- 2 BT

III miejsce w Finale Powiatu w Indywidualnym Tenisie StołowymDziewcząt i Chłopców– „Licealiada”  – 4.03.2019 r. Leśna Podlaska , awans do Finału Rejonu: Piotr Struk – 4BTa

II miejsce w Finale Powiatu w Koszykówce Chłopców – „Licealiada”– 12.03.2019 r.  Międzyrzec Podlaski: Radosław Grabowski – 2 BT,  Krystian Harasimiuk – 2 BT,  Marcin Szymczuk – 3 BT, Kamil Adamiuk – 2 BT, Adam Naumiuk – 1 BT,  Marek Gajownik – 1 BT, Marcin Niedzielski – 4 BT a, Kacper Buczyński – 2 BT, Miłosz Obroślak – 2 BT, Jakub Stefaniuk – 2 BT

III miejsce w Mistrzostwach Szkół Rolniczych w Tenisie Stołowym – 16.03.2019 r.  Ostrów Mazowiecka – Piotr Struk – 4 BTa

VI Uliczne Biegi Kościuszkowskie – 8.05.2019 r. Leśna Podlaska I miejsce –  Dawid Kalużny – 2 BT,  II miejsce – Miłosz Obroślak – 2 BT,  III miejsce –  Kamil Adamiuk – 2 BT,

 
 

Facebook

YouTube