• Slider-Kształcimy-w-zawodach

W Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie dnia 1 marca 2018 roku odbył się Finał Wojewódzkiej Olimpiady Młodych Producentów Rolnych 2018 organizowany przez Związek Młodzieży Wiejskiej.

Naszą szkołę pod opieką nauczyciela Marka Łucewicza reprezentowało trzech uczniów: Adamiuk Adrian i Bogusz Andrzej z klasy II w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz Świderski Dawid z klasy IV w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa. W olimpiadzie oprócz uczniów szkół średnich brali też udział studenci i rolnicy województwa lubelskiego. Olimpiada składała się z części pisemnej – odpowiedzi na 50 pytań testowych i części odpowiedzi ustnych, do której przechodziło dziesięciu najlepszych uczestników z pierwszego etapu.

Nasi uczniowie tym razem nie wzięli udziału w finale ale godnie walczyli i reprezentowali Szkołę za co im serdecznie dziękujemy.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google