• Slider-Kształcimy-w-zawodach

W piątek 2 marca 2018r. w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje 41 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej- „Młodzież zapobiega pożarom”. Uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu historii straży pożarnej, obowiązujących przepisów dotyczących organizacji jednostek straży pożarnej, rodzajów i budowy sprzętu ratowniczo-gaśniczego, zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz zasad ewakuacji i udzielania pierwszej pomocy.
Najlepszym uczestnikiem tej części konkursu był Konrad Taruc, który weźmie udział w powiatowym etapie turnieju zaplanowanym na 20 marca 2018r. Ten etap turnieju odbędzie się w świetlicy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcy!

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google