W oczekiwaniu na powrót naszych uczniów do nauki stacjonarnej, a także z myślą o tych, którzy już niebawem staną przed decyzją wyboru szkoły średniej, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom młodego pokolenia i dokładamy wszelkich starań, żeby nasza Szkoła była szkołą nowoczesną, w której zdobywanie wiedzy jest nie tylko efektywne, ale również atrakcyjne i przyjemne.

W związku z tym, stworzyliśmy w naszej szkole, kolejne już, nowoczesne laboratorium językowe wyposażone w tablicę interaktywną.

Jest to doskonałe rozwiązanie wspomagające naukę języków obcych, które doskonale sprawdza się w klasach o różnej liczebności. Taka pracownia językowa skutecznie skupia uwagę uczniów i sprawia, że chętniej podchodzą oni do wykonywania ćwiczeń. Pozwala na swobodny i głośny trening wymowy, doskonalenie mowy dzięki dialogom, a także przełamywanie wstydu i oporu przed rozmowami w obcych językach. Pracownia językowa z zastosowaniem nowoczesnych technologii daje doskonałe efekty w rozwoju uczniów, ułatwia zapamiętywanie przez nich wielu informacji, a także zachęca do intensywnej pracy.

Wszystko to z myślą o młodzieży, której jako szkoła pragniemy zapewnić najwyższą jakość nauczania.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google