W piątek, 8 kwietnia 2022 r. w Terespolu rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Drużyny walczyły systemem „każdy z każdym”.

Reprezentacja chłopców Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa  w Leśnej Podlaskiej wystąpiła  w składzie: Michał Czernik, Jakub Korneluk, Marcin Sterniczuk, Sebastian Rozwadowski, Paweł Zaniuk, Jakub Miazio, Jakub Ulewicz, Szymon Panasiuk i Adam Protasiuk zajęła piąte miejsce.

Dużą niespodziankę sprawiła natomiast drużyna żeńska, w składzie: Natalia Grabowska, Gabriela Mirończuk, Justyna Barańska, Magdalena Grabowska, Wiktoria Grabowska, Weronika Gozdal, Julia Danielewska, Aleksandra Popławska, Martyna Kudelska, Małgorzata Witek, która zajęła pierwsze miejsce i awansowała do dalszych rozgrywek.

Mistrzostwa Rejonu w Piłce Nożnej Dziewcząt rozegrano 13.04.2022 r. w  IV LO im. S. Staszica w Białej Podlaskiej.

W meczach zagrały: Julia Danielewska, Natalia Grabowska, Gabriela Mirończuk, Justyna Barańska, Magdalena Grabowska, Weronika Gozdal, Aleksandra Popławska, Małgorzata Witek. Dziewczęta zajęły drugie miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a pani Renacie Sikorze dziękujemy za przygotowanie drużyn i opiekę podczas zawodów.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google