12 grudnia 2019 r. uczestniczyliśmy w półfinale Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców w Potoczku.
W zawodach wzięły udział drużyny z ośmiu szkół: ZSCKR Potoczek, ZSCKR Sandomierz, ZSCKR Korolówka Osada, ZSAiGŻ Radom, ZSCKR Siennica Różana, ZSCKR Jabłoń i ZSCKR Okrzów. Turniej rozegrano w dwóch grupach, systemem „każdy z każdym”.
Nasza reprezentacja w składzie: Tomasz Czajkowski, Kacper Rypina, Jakub Korneluk, Michał Czernik, Sebastian Rozwadowski, Marcin Sterniczuk, Adam Protasiuk, Norbert Szeksztełło, Kacper Klamczyński i Gabriel Hajdiuk zagrała w grupie A (ZSCKR Leśna Podlaska, ZSCKR Korolówka, ZSAiGŻ Radom, ZSCKR Siennica Różana).
Niestety nasza młoda drużyna, bo składająca się głównie z uczniów klas pierwszych, miała niewielkie szanse na zajęcie wysokiej lokaty, ale została nagrodzona za grę „fair play” i sportową postawę.

Gratulujemy tego wyróżnienia i zachęcamy do doskonalenia swoich umiejętności i aktywnego uczestnictwa w zajęciach popołudniowych w naszych obiektach sportowych.

 
 

Facebook

YouTube