W czwartek 6 grudnia 2018r. uczennice ZSCKR Kościuczyk Natalia i Masalska Wiktoria pod opieką Pani Iwony Chibowskiej odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Leśnej Podlaskiej podczas “Mikołajkowych zajęć literacko -plastycznych.”
Uczennice miały okazję poczytać najmłodszym użytkownikom biblioteki wierszyki oraz zabawne historyjki o św. Mikołaju. Następnie rozdały maluchom słodkie upominki oraz “Mikołajki” do pokolorowania, wycięcia i sklejenia jako forma ozdoby świątecznej.
Dziękujemy Pani Bożenie Abramowicz- kierownikowi biblioteki oraz Pani Marzenie Musiej za ciepłe przyjęcie, okazaną życzliwość i słodkie upominki.
Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły pomogli maluchom poczuć magię zbliżających się świąt.
Więcej zdjęć na FB :”Gminna Biblioteka Publiczna w Leśnej Podlaskiej”
W tym samym dniu Mikołaj odwiedził także bibliotekę szkolną.
Podczas dużej przerwy na wszystkich wypożyczających czekała w bibliotece ZSCKR miła niespodzianka.
Mikołajki połączone były z promocją książek zakupionych w ramach NPRCz, ale nie tylko, ponieważ uczniowie przy okazji wypożyczali też np. lektury. Również czasopisma cieszyły się zainteresowaniem, szczególnie” Kuchnia – magazyn dla smakoszy”, gdzie uczennice szukały ciekawych przepisów świątecznych.
Niektórzy uczniowie po raz pierwszy wypożyczyli książkę.
Mam nadzieję, że ta właśnie wypożyczona książka rozbudzi motywację i zachęci do częstszego przychodzenia do biblioteki.
Tego właśnie Wam Drodzy Czytelnicy i sobie życzę.!

 
 

Facebook

YouTube