Tradycyjnie już młodzież mieszkająca w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej reprezentowała naszą szkołę w VI Powiatowym Przeglądzie Tradycji Wielkanocnych. Odbył się on w niedzielę 7 kwietnia 2019 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Sosnówce. Organizatorami tego wydarzenia byli: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Wójt Gminy Sosnówka oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce. Honorowy Patronat nad uroczystością objął Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski.
Wychowankowie pod kierunkiem pani Agaty Naumiuk zostali nagrodzeni w trzech kategoriach.
Uczeń Mateusz Andrusiuk zajął I miejsce w konkursie na pisankę wielkanocną wykonaną techniką współczesną.
W tej samej kategorii została nagrodzona III miejscem uczennica Wiktoria Masalska.
Uczennica Natalia Kościuczyk zajęła II miejsce w konkursie na tradycyjną palmę wielkanocną w kategorii indywidualnej.
Młodzież z internatu została nagrodzona II miejscem w konkursie na tradycyjną palmę wielkanocną w kategorii grupowej.

 
 

Facebook

YouTube