Uczniowie Technikum: Gabriel Markowski z I klasy w zawodzie technik weterynarii, Patryk Gomółka z klasy I w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz Paweł Włos z klasy II technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki brali udział w Internetowym Konkursie Wiedzy o Szkole Podchorążych Piechoty w Komorowie w kategorii szkoły ponadpodstawowe. Organizatorem wydarzenia był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie, który nosi imię Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie. Konkurs odbywał się pod patronatem Pana Grzegorza Pudy – Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W konkursie wzięły udział 132 osoby z 21 szkół z całej Polski. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 15 marca 2021 r., ponieważ Szkoła Podchorążych Piechoty wywodzi swój rodowód od Szkoły Rycerskiej, która została założona 15 marca 1765 roku.
Nasi uczniowie otrzymali nagrodę książkową i dyplom z podziękowaniem za udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google