We środę, 23 października 2019 r. odbył się etap szkolny XI Regionalnego Konkursu Młodzieży Szkół Rolniczych „W rolnictwie można pracować bezpiecznie”. W konkursie wzięło udział 21 uczniów klas I-IV kształcących się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, którzy rozwiązywali test składający się z 35 pytań dotyczących zagadnień związanych z pracą w gospodarstwie rolnym w kontekście bezpieczeństwa.

Po części pisemnej wśród uczniów o takiej samej ilości punktów została przeprowadzona dogrywka. 5 najlepszych uczniów będzie reprezentowało szkołę podczas finału regionalnego, który odbędzie się 29.11.2019 r. w Janowie Podlaskim.

Wyniki końcowe:

I miejsce – Adrian Adamiuk

II miejsce – Adam Naumiuk

III miejsce – Jakub Trębicki

IV miejsce – Dominik Mirończuk

V miejsce – Kamil Adamiuk

 

Gratulujemy i życzymy dobrych wyników w kolejnym etapie konkursu.

 
 

Facebook

YouTube