12 lutego 2021 r. uczniowie klasy I BT oraz I PTL wzięli udział w I etapie konkursu językowego „The Point online II 2020/2021”. Uczestnicy wypełnili test online, który poprzedzony był kilkuminutowym wprowadzeniem teoretycznym, dotyczącym potrzeby znajomości języków obcych w dzisiejszych czasach.  Zwycięzcą konkursu został Szymon Gajownik z klasy I PT, który udzielił poprawnej odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe w najkrótszym czasie. Nagrodami w pierwszym etapie konkursu są akcesoria biurowe The Point oraz akcesoria komputerowe potrzebne do pracy online. Chętni uczniowie mają również możliwość uczestnictwa w drugim etapie konkursu i zdobycia cennych nagród. Dzięki udziałowi w konkursie uczniowie uświadomili sobie, jak wiele można zyskać, ucząc się języków obcych, m.in.: lepszą samoocenę, fitness dla mózgu, rozwijanie logicznego myślenia, dostęp do informacji (język angielski jest językiem internetu), łatwiejsze podróżowanie, dostęp do uczelni na całym świecie, większe szanse na znalezienie pracy.

 
Promocja szkoły 2021/2022
 

Facebook

YouTube