• Slider-Kształcimy-w-zawodach

I okres roku szkolnego 2015/2016 rozpoczęliśmy od zawodów biegowych. Młodzież uczestniczyła w Powiatowych Biegach Ulicznych w Terespolu, Biegach Przełajowych w Rokitnie, Lidze Lekkoatletycznej w Białej Podlaskiej oraz Przełajowych Biegach Niepodległości w Janowie Podlaskim.

Najlepszym reprezentantem naszej szkoły okazał się Daniel Błaszczuk (kl. I PTB), który w Rokitnie  wywalczył brązowy medal.  Ponadto bardzo dobre wyniki w Lidze Lekkoatletycznej wypracowali Daniel Piotrowicz (kl. IV HTF) w pchnięciu kulą i Patryk Pacyga (kl. III BT) w biegu na 100 metrów.

Bardzo miłą niespodziankę sprawili nam tenisiści. W Finale Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym rozegranym w naszych obiektach sportowych Dominika Korolczuk (kl. IV PT) zajęła II,  a Ilona Wołosiuk (kl. IV HTF)  III miejsce i obie uczestniczyły w rozgrywkach na szczeblu rejonu w Parczewie.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google