• Slider-Kształcimy-w-zawodach

I miejsce Jakuba Jakimiuka w II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Historycznej szkół resortowych „Żołnierze Wyklęci – Niezłomni Bohaterowie”

Uczniowie klas III Technikum w zawodach technik weterynarii i technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki wzięli udział w II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Historycznej „Żołnierze Wyklęci – Niezłomni Bohaterowie” zorganizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Zamoyskiego w Jabłoniu pod patronatem Prezesa Państwowego Instytutu Pamięci Narodowej dr Karola Nawrockiego.

Konkurs był dwuetapowy i odbył się w formie on-line na portalu testportal.pl. W I etapie, który odbył się 1 lutego 2023 r wzięło udział 66 uczniów z 15 szkół resortowych. Do finału zakwalifikowało się 39 osób – z naszej szkoły Gabriela Mączyńska i Gabriel Markowski z klasy III LT oraz Jakub Jakimiuk i Mateusz Jastrzębski z klasy III BT.

Finał konkursu odbył się 1 marca 2023 r. Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu składającego się z 30 pytań. Zgodnie z regulaminem brano pod uwagę procentową ilość poprawnych odpowiedzi, a w sytuacji, kiedy wynik był identyczny, decydował czas, w jakim rozwiązano test.

I miejsce w konkursie zajął Jakub Jakimiuk uczeń klasy III Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, a Gabriela Mączyńska uczennica Technikum
w zawodzie technik weterynarii zajęła IX miejsce.

Zwycięzcy oraz uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google