• Slider-Kształcimy-w-zawodach

22 stycznia 2016 r. w Terespolu odbyły się zawody Finału Powiatu w Halowej Piłce Nożnej, gdzie nasi zawodnicy po zaciętych grach zajęli V miejsce.

Skład naszej drużyny:  Damian Michaluk, Emil Sokoluk, Dawid Rojek, Patryk Pacyga, Mateusz Moszkowski, Karol Stańczuk, Radosław Rychlik, Dawid Mazurkiewicz, Walczuk Adrian, Niewęgłowski Eryk, Dawid Kaczan.

Lepiej spisali się piłkarze ręczni, którzy 04 lutego 2016 r. w hali sportowej LO w Międzyrzecu Podlaskim, podczas Finału Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców po twardych pojedynkach na boisku i pięknych obronach bramkarza zajęli III miejsce.

Szkołę reprezentowali: Dawid Rojek, Jakub Jawoszek, Patryk Pacyga, Damian Blimel, Damian Michaluk, Radosław Rychlik, Adam Kwoczko, Kamil Horbowicz, Mateusz Moszkowski, Marcin Niedzielski, Kamil Jarocki, Jakub Ciesielczuk, Mateusz Bujalski.

GRATULUJEMY!


 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google