23 października 2021 roku reprezentacja ZSCKR w Leśnej Podlaskiej uczestniczyła w Turnieju Finałowym Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w Piłce Nożnej Dziewcząt, który został rozegrany  w Zespole Szkół Rolniczych w Bogdańczowicach.

Nasza szkoła wystąpiła w składzie: Natalia Grabowska – kapitan,  Julia Danielewska – bramkarz, Magdalena Grabowska, Wiktoria Grabowska, Weronika Gozdal, Martyna Kudelska,  Oliwia Jasińska, Anna Kożuchowska i Natalia Liniewicz.

Mecze rozgrywane były na boiskach trawiastych w trudnych warunkach pogodowych. Pomimo tego dziewczęta walczyły bardzo dzielnie. Nasze zawodniczki zajęły X miejsce.
Puchary, medale i nagrody dla wszystkich uczestniczek Mistrzostw wręczył Robert Jakubik, Dyrektor Departamentu Oświaty i Polityki Społecznej MRiRW w Warszawie.
Gratulujemy dziewczętom i ich trenerce pani Renacie Sikorze oraz życzymy dalszych sukcesów.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google