Eliminacje strefowe II Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w przeciąganiu liny

We wtorek 20 września 2022 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu  odbyły się eliminacje strefowe II Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych 2022 w przeciąganiu liny, objęte honorowym patronatem Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka.

W zawodach wzięły udział  reprezentacje sześciu szkół: ZSCKR Korolówka-Osada,  ZSCKR Siennica Różana, ZSCKR Sandomierz-Mokoszyn, ZSCKR Radom, ZSCKR Jabłoń oraz ZSCKR Leśna Podlaska.

Szkoły reprezentowały  5-osobowe zespoły w kategoriach: chłopcy, dziewczęta i mikst (3 chłopców i 2 dziewczęta). W kategorii męskiej i mieszanej nasi uczniowie zajęli 6 miejsce.

Skład reprezentacji szkoły: Maria Juszkiewicz, Izabela Jaroszuk, Szymon Panasiuk, Jakub Szymański, Kamil Strojek, Jakub Korneluk, Adam Arseniuk.