22  września 2021r. w Jabłoniu przeprowadzono eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w Przeciąganiu Liny.

Konkurencje odbyły się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorza Pudy.

W rywalizacji wzięły udział drużyny z 6 szkół naszego województwa: ZSCKR Leśna Podlaska, ZSCKR Jabłoń, ZSCKR Sandomierz-Mokoszyn, ZSCKR Radom, ZSCKR Korolówka-Osada oraz ZSCKR Różaniec.

Rywalizacja przebiegała w trzech kategoriach: męskiej, żeńskiej i mieszanej. Nasza szkoła wystawiła zespół w kategorii męskiej i mieszanej.

Skład reprezentacji szkoły:

Magdalena Grabowska, Wiktoria Grabowska, Weronika Gozdal, Kacper Kozak, Emil Chromik, Jan Tobota, Kamil Kieczka, Kacper Obrępalski, Dawid Szymula, Kacper Jabłoński, Marcin Tarasiuk i Karol Golwiej.

Niestety pomimo bardzo trudnej i zaciętej walki naszym zawodnikom  nie udało się awansować do kolejnego etapu.