• Slider-Kształcimy-w-zawodach

W tym roku uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Kobiet w wyjątkowy sposób. Samorząd Uczniowski przygotował specjalną skrzynkę, do której uczniowie, pracownicy i nauczyciele mogli wrzucić kartki z tytułem i autorem piosenki oraz życzenia i dedykacją. W środę z okazji święta wszystkich pań odbył się koncert życzeń, który poprowadzili Kamil Strojek – przewodniczący Samorządu Uczniowskiego oraz Jakub Szymański. Podczas przerw mogliśmy wysłuchać życzeń i piosenek zadedykowanych przedstawicielkom płci pięknej. Wszystkie panie otrzymały również słodkie upominki, oraz miały możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia przy specjalnie ozdobionej ściance przygotowanej przez uczniów technikum architektury krajobrazu.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google