Trwa kolejna edycja akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”, której celem jest zachęcenie uczniów do niesienia pomocy osobom potrzebującym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.
W ramach tej akcji uczniowie, nauczyciele i pracownicy ZSCKR w Leśnej Podlaskiej zaangażowali się w przygotowanie słodkich upominków dla potrzebujących pomocy mieszkańców gminy Leśna Podlaska.

Uczniowie klasy pierwszej Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych na zajęciach praktycznych oraz panie kucharki ze szkolnego internatu, przygotowali pyszne, kolorowe pierniczki.

Paczuszki ze słodkościami zostały przekazane do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Leśnej Podlaskiej, gdzie pracownicy dołączyli je do paczek żywnościowych dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej.
To tylko jedno z zadań, jakie obecnie realizuje nasza szkoła w ramach akcji „Razem na Święta”.

Inne przedsięwzięcia , które są w trakcie realizacji to:
– zbiórka darów na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt „Azyl” w Białej Podlaskiej,
– bieżąca pomoc materialna rodzinom potrzebującym z terenu gminy Leśna Podlaska,
– pomoc osobom chorym i starszym w przedświątecznych zakupach.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google