Delegacja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej wraz z pocztem sztandarowym wzięła udział w XXI Dożynkach Powiatowych, które miały miejsce na terenie Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Wilczynie.
Wydarzenie rozpoczęło się mszą polową na placu uroczystości. Po mszy przyszedł czas na oficjalną część uroczystości podczas której nastąpiło wręczenie chleba dożynkowego, prezentacja wieńców dożynkowych i stoisk promocyjnych miast i gmin z terenu powiatu bialskiego a także wystąpienia gospodarzy oraz zaproszonych gości. Nie zabrakło również atrakcji kulinarnych oraz kulturalnych w tym występów znanych wokalistów i zespołów ludowych.
Na naszym stoisku promocyjnym prezentowaliśmy kierunki kształcenia oferowane przez naszą szkołę. Dużym zainteresowaniem cieszyły się serwowane przez nas ciasteczka oraz pyszny domowy smalec i kiszone ogórki, przygotowane specjalnie na tę okazję.

 
 

Facebook

YouTube