Uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odbył się w naszej szkole 19 grudnia 2019 r. Pan dyrektor Radosław Klekot powitał serdecznie wszystkich gości i całą społeczność szkolną i złożył wszystkim serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2020.
Następnie nasza młodzież wprowadziła wszystkich zebranych w świąteczny nastrój prezentując Jasełka pt. „Przyjdzie do Ciebie”.
Serdeczne życzenia świąteczne, w imieniu Samorządu Uczniowskiego przekazała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Wiktoria Masalska, która życzyła wszystkim, aby ten wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia upłynął w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a Nowy Rok 2019 był pełen radości i spełnionych marzeń.
W dalszej części uroczystości, wszyscy obecni mieli okazję wysłuchać pięknych kolęd w wykonaniu zespołu wokalno – instrumentalnego „TAKT”.
Na zakończenie pani wicedyrektor Beata Kalwarczyk-Warpas podziękowała zespołowi teatralnemu pod kierunkiem pani Marty Wiczuk i zespołowi wokalno- instrumentalnemu „Takt” pod kierunkiem pana Sławomira Bartniczuka za przygotowanie dzisiejszego apelu.
Ta wyjątkowa uroczystość zakończyła się spotkaniem opłatkowym w stołówce internatu, w którym uczestniczyli zaproszeni goście, nauczyciele oraz pracownicy szkoły.

 
 

Facebook

YouTube