W ramach realizacji zadań obszaru 5 programu „Ćwiczyć każdy może” została przeprowadzona w naszej szkole akcja „Rolki w ruch”.

W czwartek, 13 marca 2014 r. po lekcjach spotkali się miłośnicy jazdy na rolkach, aby w piękne, słoneczne popołudnie wspólnie spędzić czas wolny doskonaląc jednocześnie swoje umiejętności w technice jazdy. Zajęcia odbyły się na placu manewrowym do nauki jazdy pojazdami, a zorganizowała je nauczycielka WF Pani Honorata Godlewska.

Uczniowie chętnie wykonywali zadania przygotowane na torze przeszkód mobilizowani do działania przez kibicujących im kolegów. Śmiechu i radości było co niemiara. Młodzież miło spędziła czas relaksując się na świeżym powietrzu po dniu spędzonym w murach szkoły.

Z pewnością nie była to ostatnia tego typu impreza w naszej szkole.

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google