Liceum Profilowane o profilu ekonomiczno-administracyjnym 3-letnie
na podbudowie gimnazjum
Rok ukończenia 2006 
wychowawca klasy: mgr inż. Teresa Juszczuk

 

1.Bobryk Mariola
2.Bogusz Konrad Sylwester
3.Burda Katarzyna
4.Chwedoruk Aneta Wioleta
5.Furmańczyk Sylwia Aneta
6.Goluch Monika Elżbieta
7.Ignatiuk Piotr Marek
8.Jakubska Renata Barbara
9.Koczkodaj Paweł Marek
10.Łukaszuk Cezary
11.Marciniuk Agata
12.Maziejuk Marcin
13.Mazuruk Michał
14.Mirończuk Monika Zofia
15.Nitychoruk Marzena Małgorzata
16.Papiński Jacek
17.Prokop Urszula Danuta
18.Sęczyk Piotr
19.Siwek Daria Marta
20.Szrama Dorota
21.Szymańczyk Ilona Ewa
22.Tryburski Tomasz
23.Tymicki Paweł
24.Zając Paweł
25.Zubkowicz Barbara

 

Liceum Profilowane o profilu zarządzanie informacją 3-letnie
na podbudowie gimnazjum
Rok ukończenia 2006 
wychowawca klasy: mgr Maria Tomkowicz

 

1.Biekisz Olga
2.Blondyk Dawid
3.Boś Paweł Łukasz
4.Chomiuk Magdalena Maria
5.Czyrak Katarzyna
6.Dorofiejuk Paulina
7.Doroszuk Paweł Waldemar
8.Garbuś Sylwia
9.Hawryluk Damian Łukasz
10.Hołub Przemysław Piotr
11.Juszczuk Grzegorz Jakub
12.Kasprzuk Małgorzata Arleta
13.Kowalska Agata
14.Kowalski Piotr Tomasz
15.Kozioł Sylwia
16.Krysztofiuk Justyna
17.Łukaszuk Weronika
18.Mitura Jolanta
19.Mogielnicka Magdalena
20.Muzyka Piotr
21.Ojcewicz Michał
22.Paczuska Bernadetta
23.Sacharuk Agata
24.Sawczuk Joanna
25.Sienkiewicz Tomasz
26.Szoplik Aneta Dorota
27.Śliwiński Mariusz
28.Turula Małgorzata
29.Tymoszuk Patrycja Anna
30.Wołowik Beata Maria
31.Woźniak Katarzyna
32.Zaniewicz Krzysztof

 

Technikum  4-letnie
na podbudowie gimnazjum w zawodzie technik agrobiznesu
Rok ukończenia 2006 
wychowawca klasy: mgr Marta Wiczuk

 

1.Adamowski Krzysztof
2.Burdzicki Marek
3.Celiński Marcin
4.Chura Marek
5.Chwedczuk Katarzyna
6.Ciesielczuk Maciej Grzegorz
7.Doroszuk Andrzej
8.Iczkowski Andrzej Piotr
9.Jakoniuk Adrian Tomasz
10.Kuc Anna
11.Łukaszuk Mateusz
12.Malesa Paweł Patryk
13.Michaluk Michał Dariusz
14.Mikołajczuk Agnieszka
15.Mościcki Remigiusz
16.Nazaruk Emilia
17.Nazaruk Ewa
18.Nitycz Rafał Jakub
19.Okseniuk Agnieszka Krystyna
20.Pikacz Malwina Teresa
21.Pióro Magdalena Sylwia
22.Romaniuk Krzysztof
23.Romaniuk Monika
24.Sobolewska Iwona
25.Struk Iwona
26.Szewczuk Wojciech
27.Szlaska Katarzyna
28.Szpura Przemysław Mateusz
29.Tomaszewska Małgorzata
30.Walczuk Adam
31.Weśniuk Przemysław Maciej
32.Zbucka Emilia Katarzyna

 

Technikum  4-letnie
na podbudowie gimnazjum w zawodzie technik technologii żywności
Rok ukończenia 2006 
wychowawca klasy: mgr Honorata Godlewska

 

1.Andrzejewska Emilia Małgorzata
2.Bartczak-Pejaś Agnieszka
3.Ciesielski Artur Marek
4.Daniluk Judyta
5.Gladysz Gabriela
6.Jabłoński Piotr
7. Januszek Krzysztof
8.Jówko Jacek
9.Kołodziejuk Joanna
10.Krupa Marcin Adam
11.Malinowski Karol Piotr
12.Michaluk Tomasz
13.Mielniczuk Krzysztof
14.Nowachowicz Grzegorz
15.Olczak Katarzyna
16.Paszkowski Wojciech Antoni
17.Pikacz Monika Kinga
18.Pomorska Ilona
19.Przyłucka Małgorzata Anna
20.Romaniuk Katarzyna Agata
21.Sadokierska Renata
22.Warchoł Ewa Natalia
23.Zbucki Grzegorz
24.Żuk Adrian Konrad
25.Żuk Kamil

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google