Technikum Technologii Żywności 5-letnie
na podbudowie szkoły podstawowej
Rok ukończenia 2003
wychowawca klasy: mgr inż. Józef Rut

 

1.Abramowski Marcin
2. Biegańska Agata
3. Bielińska Małgorzata
4. Budzyńska Dorota
5. Chalimoniuk Marcin
6. Chomiuk Piotr
7. Ciura Ewa Edyta
8. Jeżewska Agnieszka Krystyna
9. Klujewski Artur Piotr
10.Kozłowski Przemysław Tadeusz
11.Lichaczewska Grażyna Iwona
12.Matusiewicz Iwona
13.Michalczuk Olga Sylwia
14.Miechowicz Edyta
15.Mikołajczuk Aneta Maria
16.Panasiuk Agnieszka
17.Panasiuk Marta
18.Podgórska Monika Katarzyna
19.Peszuk Magdalena Alina
20.Ryszkowski Robert Kazimierz
21.Semeniuk Andrzej
22.Semeniuk Marta
23.Sidoruk Anna
24.Sokołowski Przemysław
25.Stefaniuk Agnieszka Teresa
26.Stefaniuk Monika
27.Symeczko Andrzej
28.Świerszcz Katarzyna
29.Turowska Anna
30.Twarowska Anna Katarzyna
31.Woliński Michał
32.Zaniewicz Marcin
33.Żuk Justyna

 

 

Technikum Ogrodnicze 5-letnie
na podbudowie szkoły podstawowej
Rok ukończenia 2003 
wychowawca klasy: mgr inż. Alina Kudełko

 

1. Arciszewski Przemysław Karol
2. Borkowski Paweł Mieczysław
3. Gołąb Michał Daniel
4. Kiewel Magda Justyna
5. Kopytowska Sylwia Wanda
6. Korulczyk Tomasz
7. Koszołko Radosław Stanisław
8. Kozak Anna Monika
9. Kowalski Zbigniew Sylwester
10.Król Artur Marcin
11.Kukawska Dorota
12.Kunicka Małgorzata Beata
13.Lesiuk Radosław Jan
14.Łukasiak Marcin Jan
15.Michalska Monika Agnieszka
16.Modelewski Sebastian Wiesław
17.Pawłowski Tomasz Aleksander
18.Piwoni Aleksandra Magdalena
19.Pożarowszczyk Magdalena
20.Pykacz Emil Piotr
21.Romaniuk Monika Justyna
22.Szyc Karol
23.Tomczuk Aleksandra
24.Ulaniuk Barbara Joanna
25.Zubkowicz Beata

 

Liceum Agrobiznesu 5-letnie
na podbudowie szkoły podstawowej
Rok ukończenia 2003 
V a wychowawca klasy: mgr Zdzisława Adamowska

1.Bartczak-Pejaś Jolanta
2.Darecka Sylwia Małgorzata
3.Doroszuk Cezary Dawid
4.Dzięcioł Michał
5.Gromadzka Joanna
6.Franczuk Magda Aneta
7.Horbowiec Monika Barbara
8.Koczkodaj Łukasz Daniel
9.Koncewicz Agnieszka
10.Łuciuk Damian
11.Łukasik Andrzej
12.Łukasiak Łukasz Paweł
13.Łukaszuk-Tazin Iwona Krystyna
14.Marciniuk Grzegorz Mariusz
15.Marczuk Agnieszka
16.Marczuk Rafał
17.Melańczuk Sylwia Anna
18.Najdyhor Iwona
19.Panasiuk Grzegorz
20.XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
21.Siłuszyk Adrian Piotr
22.Siwek Iwona
23.Szczęśniak Daniel
24.Szydłowska Katarzyna
25.Szyc Magdalena Joanna
26.Tarasiuk Emilia Marta
27.Tymoszuk Marta
28.Walczuk Przemysław Adam
29.Waszczuk Michał
30.Zając Piotr
31.Zalewska Monika Magdalena

Liceum Agrobiznesu 5-letnie
na podbudowie szkoły podstawowej
Rok ukończenia 2003
V b wychowawca klasy: mgr Wiesława Andrusiuk

1.Chruściel Sylwia Anna
2.Dobruk Katarzyna
3.Firsiuk Agata
4.Gregorczuk Katarzyna
5.Hołub Anna
6.Hołub Katarzyna
7.Jaroszuk Grzegorz
8.Jazowska Marzena
9.Jucyk Kamil
10.Kiryluk Elżbieta
11.Korolczuk Małgorzata
12.Kukawska Agnieszka
13.Lekowski Zbigniew
14.Madyńska Aneta
15.Maleńczuk Rafał
16.Mikołajczak Magdalena
17.Miroński Marek
18.Miszta Mateusz
19.Nestoruk Rafał
20.Osmulski Marek
21.Sawicki Łukasz
22.Siwek Anna
23.Sobolewska Anna
24.Szołucha Grzegorz
25.Szyc Małgorzata
26.Śnitko Iwona
27.Tomaszewski Michał
28.Tyszko Agnieszka
29.Wieczorek Barbara
30.Wierczuk Łukasz
31.Zesiuk Wioleta
32.Zielińska Ilona

 
 

Facebook

YouTube

Oferta edukacyjna Dysk google