Uczniowie klasy II Technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych pod opieką Pani Natalii Zawieruchy 20 listopada 2018 roku uczestniczyli, w ramach zajęć praktycznych, w wycieczce dydaktycznej do restauracji „Skala” w Białej Podlaskiej. Młodzież zapoznała się z organizacją pracy, układem funkcjonalnym pomieszczeń, wyposażeniem oraz bogatą ofertą usług świadczonych przez firmę. Uczniowie mogli przygotowywać wybrane potrawy znajdujące się karcie menu restauracji. Poznali także zasady obsługi gości w hotelu.
Serdecznie dziękujemy Pani manager Barbarze Jankowskiej oraz pracownikom restauracji „Skala” za stworzenie miłej atmosfery oraz zainspirowanie młodzieży do zgłębiania tajników sztuki kulinarnej.