W czwartek 21 grudnia uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Magdaleny Niedźwiedź odwiedzili Przedszkole Samorządowe w Leśnej Podlaskiej. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wcielili się w role Świętego Mikołaja, renifera i śnieżynek. Maluchy wysłuchały bajki o Bożym Narodzeniu, wierszy o przygodach Świętego Mikołaja i odpowiadały na świąteczne zagadki. Mikołaj cierpliwie wysłuchał, o jakich prezentach marzą przedszkolaki i rozdał dzieciom słodkie upominki. W podziękowaniu za wizytę maluchy śpiewały gościom kolędy i recytowały wierszyki.
W rolę Świętego Mikołaja wcielił się przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Hubert Przybrzej, a jego pomocnikami były uczennice klasy IV PT: Paula Kołodyńska, Natalia Dudka i Małgorzata Ciesielska.
Dziękujemy Pani wicedyrektor Dorocie Panasiuk i wszystkim pracownikom przedszkola za ciepłe przyjęcie i okazaną życzliwość. Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły pomogli maluchom poczuć magię zbliżających się świąt.

 
 

Facebook

YouTube