Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2023/2024
SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ZESPOLE SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO WINCENTEGO WITOSA W LEŚNEJ PODLASKIEJ W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
PRZEWODNICZĄCY:
- Mateusz Jastrzębski – klasa IV BT
ZASTĘPCA:
- Kamil Strojek – klasa V BT.
SEKRETARZ:
- Oliwia Barden – klasa I PT
SEKCJA KULTURALNA:
- Oliwia Barden – klasa I PT
- Aleksandra Liniewicz – klasa I PT
- Julia Byczyk – klasa III LT
- Sylwester Kozłowski – klasa III LT
- Justyna Barańska – klasa V PT
- Roksana Romaniuk – klasa V PT
SEKCJA POMOCY KOLEŻEŃSKIEJ:
- Weronika Gozdal – klasa IV PT
- Karolina Liniewicz – klasa II PT
- Jan Tobota – klasa III BT
- Mikołaj Kania – klasa III BT
- Maciej Zieliński – klasa III BT
- Wiktoria Częstochowska – klasa I BTc
- Grzegorz Raczkowski – klasa I LT
- Aleksander Szczygielski – klasa II BT
- Łukasz Kot – klasa II BT
- Norbert Szeksztełło – klasa V BT.
- Kacper Kozioł – klasa II BTa
- Mateusz Jastrzębski – klasa IV BT
SEKCJA PORZĄDKOWO-GOSPODARCZA:
- Mateusz Bernasiuk – klasa IV BT
- Kacper Koźluk – klasa IV BT
- Krzysztof Mielniczuk – klasa I BTa
- Karol Potiopa – klasa I BTa
- Paweł Stasiuk – klasa I BTa
- Oskar Rzążewski – klasa I BTb
- Przemysław Niedźwiedziuk – klasa I BTb
- Jakub Sztukiewicz – klasa I BTb
- Monika Barańska – klasa I HT
- Wiktoria Gołębiowska – klasa I HT
- Bartosz Paluszkiewicz – klasa II LT
- Adam Kasjaniuk – klasa II BT
POCZET SZTANDAROWY:
- Kamil Strojek – klasa V BT.
- Jakub Szymański – klasa V BT.
- Adam Protasiuk – klasa V BT.
- Dawid Miazio – klasa V BT.
- Maciej Zalewski – klasa V BT.
- Szymon Panasiuk – klasa V BT.
- Bartłomiej Adamiuk – klasa II BTa
- Kamil Stefański – klasa II BT
- Tomasz Panasiuk – klasa IV BT
- Aleksandra Bogusz – klasa II LT
- Dominika Wyrzykowska – klasa II LT
- Karolina Dzik – klasa II LT
- Katarzyna Struk – klasa II LT
- Paulina Świderska – klasa II LT
- Wiktoria Banach – klasa II LT
- Martyna Junkiewicz – klasa II PT
- Nikola Szymoniuk – klasa I LT
- Weronika Panasiuk – klasa V PT
- Wiktoria Grabowska – klasa IV PT
- Izabela Ochnik – klasa II LT
- Dymitr Szwałek – klasa IV BT
RADA WOLONTARIATU:
- Ewelina Chalimoniuk – klasa III PT
- Anna Bożyk – klasa III PT
- Amelia Biesiada – klasa I PT
- Zuzanna Wysocka – klasa I LT
- Julia Bobko – klasa I LT
- Julia Danielewska – klasa IV LT
- Martyna Kudelska – klasa IV PT
- Dominika Jastrzębska – klasa II LT
- Maja Andrearczyk – klasa II PT
- Zuzanna Waszczuk – klasa II PT
- Klaudia Weśniuk-Gross – klasa II HT
OPIEKUNOWIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:
- mgr Anna Mierzejewska
- mgr Magdalena Niedźwiedź