Osiągnięcia młodzieży Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im.
W. Witosa w Leśnej Podlaskiej
w olimpiadach, konkursach i turniejach w roku szkolnym 2017/2018

 

I miejsce – Andrzej Bogusz – II BT, IV miejsce – Łukasz Kozak – III BT, VII miejsce – Adam Blim  III BT – IX Regionalny Konkurs Młodzieży Szkół Rolniczych ,,W rolnictwie można pracować bezpiecznie” – 23.11.2017– Wola Osowińska

Konrad Taruc – IV BTa – III miejsce – XLI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – 20 marca 2018 – Biała Podlaska

Weronika Czarkowska – II PT – II miejsce, Karolina Wdowiak – I PT – III miejsce w kategorii indywidualnej, II miejsce – młodzież internacka kategorii grupowej – V Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych – 18.03.2018 – Biała Podlaska

Mateusz Niedźwiedziuk-  IV BT  I miejsce, Jakub Spychel – II BT –  II miejsce indywidualnie; Damian Lipka  – III BTa, Mateusz Niedźwiedziuk –  IV BTa, Jakub Spychel – II BT – II miejsce drużynowo – Regionalny Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Bialskiego i Miasta Biała Podlaska – 11.05.2018 – Biała Podlaska

 

Osiągnięcia młodzieży Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. W. Witosa
w Leśnej Podlaskiej w zawodach sportowych
w  roku szkolnym 2017/2018

 

II miejsce w Finale Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców„Licealiada” – 5.12.2017 r. w Leśnej Podlaskiej oraz udział w Finale Rejonu 25.01.2018 w Parczewie: Piotr Struk i Maciej Juszczuk

 – III miejsce w Finale Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców – „Licealiadzie”  – 17.01.2018 r. w Międzyrzecu Podlaskim. 

Skład drużyny: Mateusz Moszkowski, Maciej Juszczuk, Marcin Niedzielski, Mateusz Maciejuk, Kamil Horbowicz, Dawid Horbowicz, Kamil Jarocki, Karol Stańczuk, Michał Harasimiuk, Michał Weśniuk, Kacper Buczyński, Piotr Matejuk, Krzysztof  Kowalczyk.

– III miejsce w Finale Powiatu w Koszykówce Chłopców – „Licealiadzie”  – 26.03.2018 r. w Międzyrzecu Podlaskim. 

Skład drużyny: Mateusz Moszkowski, Michał Sala, Jacek Łyskiewicz, Daniel Błaszczuk, Marcin Szymczuk, Marcin Niedzielski, Mateusz Maciejuk, Kacper Buczyński, Radosław Grabowski, Krystian Harasimiuk, Hubert Przybrzej.

Biegi Niepodległościowe18.05.2018  w Leśnej Podlaskiej: I miejsce-Radosław Grabowski, II miejsce -Krystian Harasimiuk, III miejsce -Damian Lipka

 

 
 

Facebook

YouTube