Szkolenie z zakresu stosowania środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy

Drukuj PDF

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej we współpracy z Lubelskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Końskowoli Zespół Doradztwa Rolniczego w Białej Podlaskiej z siedzibą w Grabanowie, którego przedstawicielem był Pan Marek Lewandowski, zorganizował w dniach 22-24.04.2013r. bezpłatne szkolenie z zakresu stosowania środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy dla uczniów klas maturalnych i słuchaczy kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zakresie kwalifikacji R3 prowadzonym w naszej szkole.

Szkolenie zakończyło się egzaminem. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali zaświadczenia o ukończeniu szkolenia w zakresie stosowania środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy, które zostały uroczyście wręczone podczas zakończenia roku szkolnego tegorocznych absolwentów 26 kwietnia 2013 roku