Dzień Otwarty Szkoły PDF Drukuj

Dzień Otwarty Szkoły, który odbył się 14 maja 2017r. rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy w Bazylice Leśniańskiej. Oprawę liturgiczną Mszy Świętej o godzinie 9:30 i 11:30 przygotowała młodzież oraz zespół wokalno-instrumentalny „TAKT” pod kierunkiem pana Sławomira Bartniczuka. Po Mszy Świętej wszyscy zainteresowani mogli odwiedzić naszą szkołę, by zapoznać  się z ofertą edukacyjną  na rok szkolny 2017/2018. Gimnazjaliści uczestniczyli w pokazach:

 • produkcji sękacza w wykonaniu pani Barbary Kamińskiej ze wsi Zawadki k. Międzyrzeca Podlaskiego,
 • sprzętu rolniczego firmy MASTER Płodowscy i wspólnicy spółka jawna,
 • nauki jazdy kat. T i B.

Mogli także degustować gofry, przekąski, desery oraz koktajle owocowo-warzywne przygotowane przez uczniów technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się również stanowiska, przy których młodzież, ubrana w koszulki reklamowe, wykonywała zadania typowe dla:

 • technika rolnika - badanie kwasowości gleby,
 • technika żywienia i usług gastronomicznych - badanie wrażliwości smakowej.
 • technika weterynarii - szycie ran, tatuowanie i kolczykowanie zwierząt,
 • technika mechanizacji rolnictwa -obróbka skrawaniem,
 • technika architektury krajobrazu - projektowanie ręczne i komputerowe,

Nasi Goście mogli obejrzeć również nowoczesne laboratorium językowe, bogato wyposażone pracownie oraz internat. Natomiast miłośnikom historii przygotowaliśmy kroniki szkolne, albumy ze zdjęciami, dyplomy i puchary zdobyte przez uczniów i absolwentów naszej szkoły.

Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za przybycie, a gimnazjalistów zapraszamy we wrześniu.

Czcigodnemu Ojcu Przeorowi i Proboszczowi Leśniańskiej Parafii z serca dziękujemy za wspólną modlitwę i umożliwienie nam prezentacji szkoły w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej.

Serdecznie dziękujemy Pani Barbarze Kamińskiej za wykonanie smacznego sękacza, zaś firmie MASTER Płodowscy i wspólnicy spółka jawna za udostępnienie i pokaz nowoczesnych maszyn wykorzystywanych w produkcji rolniczej.

Więcej…
 
VIII Edycja pokazów polowych uprawy i siewu PDF Drukuj

 

 
Wyniki konkursu wniosków w ramach akcji KA1 VET w programie Erasmus+ w roku 2017 PDF Drukuj

Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do Programu Erasmus+ Akcja 1. w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.

W ramach konkursu złożyliśmy wniosek projektu pt. Wzrost kompetencji zawodowych w dziedzinie mechanizacji i agrotroniki szansą na rozwój nowoczesnego rolnictwa, który uzyskał pozytywną opinię Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowej Agencji Programu Erasmus+ (NA) i został zatwierdzony do realizacji w latach 2017-2019.

W ramach projektu dwie 15-osobowe grupy uczniów ZSCKR w Leśnej Podlaskiej będą miały okazję wyjechać na 2-tygodniowy staż zawodowy do gospodarstw rolnych na Węgrzech.

Udział w stażu zawodowym za granicą przyczyni się do rozwoju zawodowego i osobowego uczestników, którzy nabędą nowe kompetencje zawodowe z zakresu obsługi nowoczesnych maszyn i urządzeń rolniczych oraz poprawią swoją znajomość języka angielskiego. Podczas zagranicznego stażu uczniowie zdobędą wiedzę teoretyczną i praktyczną, dzięki której osiągną lepsze wyniki w nauce, i którą później wykorzystają w swojej codziennej pracy.

Uczniowie rozwiną swój zmysł inicjatywy i przedsiębiorczości, poznają inne rozwiązania technologiczne, które zastosują do rozwoju, modernizacji i zakładania własnych gospodarstw. Przyczyni się to do rozwoju terenów wiejskich na terenie Południowego Podlasia oraz do rozwiązania problemu wysokiego bezrobocia w regionie.

 
Wizyta młodzieży ze Szkoły Rolniczej Bethlen Gabor na Węgrzech PDF Drukuj

Od niedzieli 7 maja 2017 r. nasza szkoła gości 11-osobową grupę młodzieży ze Szkoły Rolniczej Bethlen Gabor na Węgrzech, która odbywa 2- tygodniowy staż zawodowy w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim.

Wizyta odbywa się w ramach podpisanego w 2010 r. porozumienia o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej a Stowarzyszeniem Del – Alford EU z departamentu Bekes na Węgrzech.

W trakcie swojego pobytu goście będą mieli okazję poznać atrakcje turystyczne naszego regionu oraz odwiedzić specjalistyczne gospodarstwa rolne współpracujące ze szkołą. Ponadto, młodzież zapozna się z funkcjonowaniem i bazą dydaktyczną naszej szkoły, pozna kierunki kształcenia, bazę do praktycznej nauki zawodu, pracownie dydaktyczne oraz park maszynowy.

Uczniowie będą mieli okazję uczestniczyć w Dniach Otwartych Szkoły, a w ostatnim tygodniu pobytu gości z Węgier przewidziane jest ognisko oraz mecz piłki nożnej z młodzieżą naszej szkoły.

Jest to już kolejna wizyta, która pozwala na wymianę cennych doświadczeń oraz zacieśnienie współpracy między szkołami, a także umożliwia naszej młodzieży nawiązanie nowych przyjaźni ze swoimi rówieśnikami z innego kraju.

 

Więcej…
 
Wycieczka dydaktyczna naszych uczniów na Dni Otwarte firmy Agrotechnika PDF Drukuj

Firma Agrotechnika Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk zaprezentowała 8 maja 2017 roku szeroką ofertę ciągników, maszyn rolniczych i rozwiązań pomocnych w gospodarstwach rolnych. W pokazach tych, w ramach zajęć praktycznych, uczestniczyła grupa młodzieży z klasy III BTa. Po krótkim przedstawieniu  firmy przez właściciela pana Krzysztofa Laszuka przed zgromadzonymi gośćmi zaprezentowano nowy model ciągnika John Deere serii 5R współpracującego z ładowaczem czołowym tejże firmy. Na żywo dokonano pomiaru promienia minimalnego zawracania ciągnika.  Dla wielu zaskoczeniem był czas odczepiania i zaczepiania ładowacza czołowego. Zademonstrowano również możliwość zmiany osprzętu ładowacza bez wychodzenia z kabiny ciągnika. Ostatnią próbą dla testowanego ciągnika i ładowacza było podnoszenie ponad tonowego ciężaru na obrotach biegu jałowego, bez dociążania tylnej osi. Próba ta potwierdziła wydajność hydrauliki, w którą wyposażone są ciągniki tej serii.

Następnie zaprezentowano rozwiązania techniczne stałokomorowej prasy F441M, ofertę firmy oponiarskiej Bridgestone, możliwości finansowania fabrycznego zakupu maszyn, ofertę serwisu i działu części. W międzyczasie każdy mógł oglądać wystawiony na placu sprzęt firmy Agrotechnika.

Po poczęstunku kolejną atrakcją przygotowaną przez organizatorów były konkursy z nagrodami, np. napełnianie balonów, przeciąganie liny. Wreszcie na koniec, po odczekaniu w kolejce można było skorzystać z jazdy testowej jednym z trzech nowych modeli ciągników firmy John Deere. Młodzież uznała tegoroczne pokazy za bardzo interesujące.

Poza realizacją 4-tygodniowych praktyk zawodowych przez uczniów technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz pomocy w tworzeniu programów do w/w zawodu była to kolejna z form współpracy naszej szkoły z firmą Pana Krzysztofa Laszuka.

 

Więcej…
 
Szkolenie młodzieży - Lubelska Izba Rolnicza PDF Drukuj

W ramach realizacji programu ,,Organizacja spotkań informacyjno  - szkoleniowych dotyczących promocji i podniesieniu wiedzy w zakresie sieci na rzecz innowacji w rolnictwie” Lubelska Izba Rolnicza w konsorcjum z Lubelskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Końskowoli w dniu 9.05.2017r. przeprowadziła  szkolenie dla uczniów naszej szkoły.

Głównym tematem spotkania była informacja, a także promocja sieci na rzecz innowacyjności w rolnictwie oraz zasady i sposoby działania oraz finansowania grup operacyjnych z działania ,,Współpraca” który został przedstawiony przez  panią Agnieszkę Borowską.

W szkoleniu  uczestniczyła młodzież klas II b i III b Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa. Zdobyli oni wiedzę na temat funkcjonowania sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich, zapoznali się z zasadami i możliwościami tworzenia grup operacyjnych oraz aplikowania o środki finansowe w ramach działania „Współpraca”.

Więcej…
 
Bialski Dzień Przyjaźni Polsko – Włoskiej PDF Drukuj

8 maja w Białej Podlaskiej odbył się Bialski Dzień Przyjaźni Polsko – Włoskiej organizowany przez Posła na Sejm RP Adama Abramowicza. Poczet sztandarowy naszej szkoły pod opieką pani Patrycji Walczuk wziął udział w uroczystościach.

Pierwsza część wydarzenia odbyła się w auli Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać wykładu Ambasadora Włoch Jego Ekscelencji Pana Alessandro De Pedys - Unia Europejska dzisiaj: Szanse, bariery, perspektywy, obejrzeć film dokumentalny o eskadrze bombowej Dywizjonu Polskiego w Brindisi i polskim cmentarzu wojskowym w Casamassima oraz wysłuchać koncertu pana Zdzisława Marczuka pt."Skarby Kultury Podlasia".

Dalsze uroczystości miały miejsce na Cmentarzu Żołnierzy Włoskich, gdzie odbyła się Msza Św. polowa w asyście wojskowej kompanii honorowej garnizonu Dęblin z udziałem Ambasadora Włoch, Attache Wojskowego Włoch w Polsce, przedstawiciela Ministra Obrony Narodowej RP oraz delegacji Stowarzyszenia Imediamente Brindisi.

Dla młodzieży udział w obchodach Bialskiego Dnia Przyjaźni Polsko - Włoskiej był doskonałą lekcją historii i patriotyzmu.

Więcej…
 
Regionalny Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Bialskiego i Miasta Biała Podlaska PDF Drukuj

W dniu 29 kwietnia 2017 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej odbyły się Eliminacje Regionalne Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Bialskiego i Miasta Biała Podlaska.

Po oficjalnym otwarciu turnieju i przeprowadzonej odprawie technicznej zawodnicy przystąpili do testu ze znajomości przepisów ruchu drogowego. W tej części turnieju uczeń naszej szkoły Mateusz Moszkowski zajął I miejsce.

Również I miejsce indywidualnie w jeździe samochodem osobowym z talerzem STEWARTA zajął uczeń Mateusz Niedźwiedziuk.

Po zakończeniu wszystkich konkurencji komisja sędziowska pod przewodnictwem Sędziego Głównego Turnieju Andrzeja Zająca – Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej ogłosiła wyniki.

Reprezentacja naszej szkoły drużynowo zajęła II miejsce.

Skład drużyny:

Mateusz Moszkowski – klasa III BTa

Mateusz Niedźwiedziuk – klasa III BTa

Kacper Plażuk – klasa III BTa

Wszystkie drużyny jak i zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

Więcej…
 
Szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin sprzętem naziemnym PDF Drukuj

W dniach 26.04.2017 r. – 05.05.2017 r. w naszej szkole odbywa się kurs stosowania środków ochrony roślin sprzętem naziemnym.

Prowadzenie kursu wynika z projektu: Energia kompetencji – Energia sukcesu zawodowego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014/2020 realizowanego przez szkołę.

W szkoleniu podstawowym, które zakończy się egzaminem i wydaniem zaświadczeń uczestniczą uczniowie Technikum kształcącym w zawodach technik rolnik i technik mechanizacji rolnictwa.

Więcej…
 
POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW PDF Drukuj

Uroczystość pożegnania absolwentów w naszej szkole odbyła się 28 kwietnia 2017 r.
Rozpoczęliśmy ją Mszą Świętą w Bazylice Leśniańskiej pod przewodnictwem  Ojca Marcina Oparcika. Po zakończeniu Mszy Świętej spotkaliśmy się  w gronie nauczycieli, rodziców i uczniów, aby pożegnać tegorocznych  absolwentów. Po wprowadzeniu sztandaru  i wspólnym odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Pani Dyrektor Anna Maria Sęk, która  w  bardzo ciepłych słowach zwróciła się  do młodzieży. Szczególnie miłe słowa popłynęły w stronę absolwentów, którzy odpowiedzieli równie ciepłymi słowami wdzięczności i pożegnania.

Za słowami pożegnania powędrowały w stronę Dyrekcji, nauczycieli i wychowawców, życzenia i bukiety kwiatów. Następnie głos zabierali: rodzice, przedstawiciele uczniów klas przedmaturalnych i samorządu uczniowskiego. Absolwenci złożyli wiązanki kwiatów pod pomnikiem Patrona Szkoły Wincentego Witosa i płaskorzeźbą św. Jana Pawła II.

Szczególnie uroczystym momentem było ślubowanie absolwentów i przekazanie sztandaru szkoły. Młodzież klas młodszych obiecała dochować wierności sztandarowi i szkolnej tradycji.

Najlepsi absolwenci zostali nagrodzeni za czteroletnią naukę i pracę wpisami do Księgi Patrona, listami gratulacyjnymi skierowanymi do rodziców, stypendiami Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe oraz nagrodami rzeczowymi. Świadectwo z wyróżnieniem otrzymała  absolwentka Magdalena Stolarek.

W dalszej części uroczystości szkolny zespół wokalno – instrumentalny TAKT, pracujący pod opieką pana Sławomira Bartniczuka, pożegnał absolwentów programem słowno- muzycznym pt. "Wszystko ma swój czas”.

Po tej szczególnie podniosłej części oficjalnej absolwenci ze wzruszeniem pożegnali się z wychowawcami klas – Panią Patrycją Walczuk i Panem Karolem Żurkowskim.

Był to jednocześnie Dzień Otwarty Szkoły. Jak co roku, zaproszona młodzież gimnazjalna miała możliwość zapoznania się z ofertą kształcenia naszej szkoły.

Gimnazjaliści mogli uczestniczyć:

 • w wysłuchaniu koncertu szkolnego zespołu wokalno - instrumentalnego TAKT,
 • w  wykonywaniu zadań  praktycznych charakterystycznych dla poszczególnych zawodów,
 • w pokazie  sprzętu rolniczego firm:  MASTER Płodowscy i wspólnicy spółka jawna,             P.U.H.AGROTECHNIKA  Maszyny Rolnicze  Krzysztof Laszuk

Przygotowany program zajęć cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów. Szkołę prezentowała nasza młodzież, oprowadzając gości po całym  jej terenie. Gimnazjaliści obejrzeli pokaz maszyn rolniczych i prezentację nauki jazdy. Mogli  także degustować wyroby gastronomiczne przygotowane przez uczniów technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się  bogato wyposażone  szkolne laboratoria i  pracownie, w których młodzież wykonywała zadania typowe dla technika rolnika, technika mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technika weterynarii, technika żywienia i usług gastronomicznych i technika architektury krajobrazu.

Czekamy na was 1 września.

Serdecznie dziękujemy firmom : Master Płodowscy i wspólnicy Spółka jawna oraz Agrotechnika  Maszyny  Rolnicze - Krzysztof  Laszuk za udostępnienie i  pokaz nowoczesnych maszyn wykorzystywanych w produkcji rolniczej.

Więcej…
 
ELIMINACJE OKRĘGOWE XLI EDYCJI OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH PDF Drukuj

W Zespole Szkół CKP i CKU im. Stanisława Staszica w Miętnem w dniach 21-22 kwietnia 2017r. odbyły się okręgowe eliminacje XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Olimpiada ta jest  jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy i umiejętności praktycznych organizowanym w Polsce.
W eliminacjach okręgowych naszą szkołę reprezentowali  uczniowie, którzy zostali wyłonieni w etapie szkolnym z poszczególnych bloków tematycznych tj.

Gastronomia

Korczak Weronika – kl. IV PT

Mechanizacja rolnictwa

Michaluk Piotr – kl. III BTa

Produkcja zwierzęca

Stefaniuk Mateusz – kl. IV FT

Uczniowie przystąpili  do olimpiady składającej się  z części pisemnej oraz praktycznej.  Każdy uczestnik danego bloku tematycznego odpowiadał na 60 pytań testowych oraz wykonywał zadania  praktyczne. Najlepszy wynik wśród naszych uczniów - 97 punktów uzyskała Weronika Korczak uczennica klasy IV Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Udział w etapie okręgowym był dla uczniów okazją do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności.

Gratulujemy!

 
Andrzej Bogusz zwycięzcą IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie PDF Drukuj

W Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na Wydziale Inżynierii Produkcji  20 kwietnia 2017r.  odbył się finał IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie. Na Laureatów czekało pięć indeksów tej znakomitej uczelni.

Konkurs przebiegał pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela oraz Rektora SGGW Wiesława Bielawskiego.

Uczeń naszej szkoły Andrzej Bogusz z klasy I Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki  zajął I miejsce.

Andrzej otrzymał  Indeks na wybrany kierunek  studiów na Wydziale Inżynierii Produkcji SGGW w Warszawie oraz nagrodę finansową od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi reprezentowanego przez podsekretarza stanu Rafała Romanowskiego. Od firmy Bayer CropScience  otrzymał  także stypendium miesięczne w wysokości 500 zł. , które będzie otrzymywał przez cały rok.

Sukces Andrzeja  to przede wszystkim efekt jego ciężkiej pracy i wysiłku jaki włożył w przygotowanie się do konkursu.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Więcej…
 
Dni otwarte PDF Drukuj

 

 

 
Wizyta we Francji PDF Drukuj

W ramach współpracy z Liceum Ogólnokształcącym Desfontaines oraz Liceum Rolniczym J. Bujault w Melle, we Francji, pani Patrycja Walczuk – nauczyciel języka angielskiego, w terminie 4 - 8 kwietnia 2017r. reprezentowała naszą szkołę podczas wyjazdu studyjnego do Francji. Głównym celem spotkania było opracowanie szczegółów przyszłej międzynarodowej współpracy dotyczącej wymiany uczniów w ramach programu Erasmus+. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy oraz nauczyciele z liceów francuskich w Melle, nauczyciel z naszej szkoły oraz nauczyciel z Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim. Dyskutowano nad możliwością mobilności uczniów w obrębie 3 krajów: Francji, Niemiec i Polski, w ramach międzynarodowego projektu Erasmus+, którego tematem przewodnim ma być drzewo w różnych ujęciach: biologicznym, historycznym, naukowym oraz artystycznym. Tytuł projektu to Drzewo w sercu tożsamości europejskiej (The tree in the heart of European identity). Głównym praktycznym założeniem projektu jest stworzenie działki rolno – leśnej, która ma powstać na terenie gospodarstwa pomocniczego Liceum Rolniczego J. Bujault w Melle, we Francji. Pozostałe szkoły będą realizować inne aspekty, które pozwolą na pełne ujęcie tematyki przedsięwzięcia.

Wyjazd był również doskonałą okazją do zapoznania się z bazą dydaktyczną szkół francuskich, wymiany doświadczeń pomiędzy nauczycielami na temat kształcenia oraz poznania atrakcji turystycznych regionu.

Więcej…
 
NIEDZIELA PALMOWA PDF Drukuj

Delegacja uczniów naszej szkoły pod opieką Pani Magdaleny Niedźwiedź i Pani Anny Romaniuk 9 kwietnia  wzięła udział w uroczystej Mszy Świętej pod przewodnictwem Ojca Przeora Marka Mogi oraz w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Podczas konkursu prezentowaliśmy palmę przygotowaną przez mieszkańców internatu pod opieką Pani Agaty Naumiuk. W tym roku zajęliśmy drugie miejsce ustępując jedynie palmie przygotowanej przez Przedszkole Samorządowe w Leśnej Podlaskiej.

 

Więcej…
 
Życzenia PDF Drukuj

 

 


Strona 2 z 36

 • 1.JPG
 • 1a.JPG
 • 1b.jpg
 • 1c.JPG
 • 1d.JPG
 • 1e.JPG
 • 1f.JPG
 • 1g.JPG
 • 1h.JPG
 • 1i.JPG
 • 1j.JPG
 • 1k1.JPG
 • 1k2.JPG
 • 1k3.JPG
 • 1k4.JPG
 • 1k5.JPG
 • 1k6.JPG
 • 1k7.JPG
 • 1k8.JPG
 • 1k9.JPG
 • 20.JPG
 • 21.JPG
 • 22.JPG
 • 23.JPG
 • 23a.jpg
 • 24.jpg
 • 25.JPG
 • 26.JPG
 • 27.JPG
 • 28.jpg
 • 29.JPG
 • 30.JPG
 • 31.JPG
 • 32.JPG
 • 33.JPG
 • 33a.JPG
 • 33b.JPG
 • 33c.JPG
 • 34.JPG
 • 35.JPG
 • 36.JPG
 • 36a.JPG
 • 37.JPG
 • 38.JPG
 • 39.jpg
 • 39a.jpg
 • 39b.jpg
 • 40.jpg
 • 41.JPG
 • 42.jpg
 • 43.JPG
 • 44.jpg
 • 45.jpg
 • 46.JPG
 • 47.JPG
 • 48.JPG
 • 50.jpg
 • 51.JPG
 • 52.JPG
 • 53.JPG
 • 54.JPG
 • 55.JPG
 • 56.JPG
 • 57.jpg
 • 58.jpg
 • 59.JPG
 • 60.JPG
 • 60a.JPG
 • 61.JPG
 • 62.JPG
 • 63.jpg
 • 64.jpg
 • 65.JPG
 • 66.JPG
 • 67.JPG
 • 67a.JPG
 • 67b.JPG
 • 68.jpg
 • 69.jpg
 • 70.jpg
 • 71.jpg
 • 72.jpg
 • 73.jpg
 • 73a.jpg
 • 74.JPG
 • 75.JPG
 • 76.JPG
 • 77.JPG
 • 78.JPG

Od roku 2007 Szkoła  prowadzona jest przez Ministra Rolnictwa
i Rozwoju Wsi


KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY

Aktualności
Plan zajęć