Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami brali udział w 26 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy “Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”, który odbył się 14 stycznia 2018r. w hali sportowej przy Zespole Placówek Oświatowych w Leśnej Podlaskiej. Organizatorami tej wspaniałej imprezy byli; Wójt Gminy Leśna Podlaska, Gminy Ośrodek Kultury i Zespół Placówek Oświatowych w Leśnej Podlaskiej.
Finał rozpoczął się o godzinie 12:00 biegiem / marszem nordic walking / na stadionie naszej szkoły. Ponadto mogliśmy uczestniczyć w wielu ciekawych atrakcjach, które nam zaproponowali organizatorzy min: spotkanie z dr. Raidem Haidarem, pokaz walk AIKIDO i TAEKWONDO, pokaz i nauka pierwszej pomocy , występy artystyczne uczennic ZPO w Leśnej Podlaskiej, licytacje, ŚWIATEŁKO DO NIEBA i wiele innych.
Nasza młodzież włączyła się poprzez poczęstunek wypiekami sporządzonymi na zajęciach praktycznych oraz brała udział w rozgrywkach sportowych.
Dziękujemy organizatorom i wszystkim darczyńcom za włączenie się w tak wspaniałą akcję. Graliśmy Wszyscy razem, nie mogło Nas tam zabraknąć. Do zobaczenia za rok na kolejnym Finale.